PASAULIO VIKTORINOS ČEMPIONATAS LIETUVOJE

Registracija

Pradinis puslapis

Naujienos

Organizatoriai

Reitingai / Titulai

2014 m. Čempionatas

2013 m. Čempionatas

2012 m. Čempionatas

2011 m. Čempionatas

2009 m. Čempionatas

Tarptautinė viktorinos asociacija


Prekybos ir pramogų centras Babilonas Panevėžyje


Norėdami paremti ir reklamuotis susisiekite su organizatoriais

.
Pasaulio viktorinos čempionatą organizuoja Tarptautinė viktorinos asociacija. Tarptautinė viktorinos asociacija vienija viktorinų entuziastus apie 40 pasaulio šalių. Organizuodama masinius tarptautinius renginius Asociacija siekia, kad viktorina būtų pripažinta proto sportu, kaip šaškės ar šachmatai.

Lietuvoje Tarptautinei viktorinos asociacijai atstovauja Augustinas Žemaitis.

Pasaulio viktorinos čempionatas Lietuvoje rengiamas nuo 2006 m. Per tą laiką Asociacija bendradarbiavo su svarbiausiais intelektualių žaidimų organizatoriais Lietuvoje. Esame pasiruošę bendradarbiauti viktorinų organizavimo klausimais. Jei susidomėjote, susisiekite adresu viktorinos@gmail.com.

Taip pat renginį organizuoja:
Protmušis - Nuo 1997 m. organizuojamas intelektualus komandinis žaidimas. Vyksta kartą į savaitę. Protmušio metu pateikiami klausimai reikalaujantys tiek žinių, tiek loginio mąstymo, jie skaitomi garsiai ir rodomi ekrane. Vienas sezonas trunka apie tris mėnesius ir baigiasi finalo ketverto turnyru. Komandos žaidžia dvikovose ir trikovose viena prieš kitą, atsakymus sako garsiai - paspaudusios specialų mygtuką. Renginyje laukiami ir žiūrovai. Vyksta trečiadieniais 18:45 VU Matematikos ir informatikos fakultete Naugarduko g. Vilniuje. Per metus įvyksta du sezonai: vasarį-gegužę ir rugsėjį-gruodį. Ir dalyviams, ir žiūrovams renginys nemokamas.Babilonas - Prekybos ir pramogų centras Panevėžyje. Jis sudaro dalį didžiausio Baltijos šalyse nekilnojamojo turto projekto (80 ha).

Kontaktinis Pasaulio viktorinos čempionato organizatorių el. pašto adresas: viktorinos@gmail.com